Egitim-Dünyası

Öğretmenler Gününe Özel Kredi

Öğretmenler Gününe Özel Kredi

 

Garanti Bankası nın tanımış olduğu ihtiyaç kredisi ve kredi seçenekleri imkanı 24 Kasım öğretmenler günü nedeni ile ,16-30 Kasım tarihleri arasında 36 ay vadeli, yüzde 1,39 faizle 15 bin lira tutarında krediyi dosya masrafsız olarak kullanabiliyor. Öğretmenler ayrıca, kampanya kapsamında 36 ay vadeye kadar 100 bin TL tutarında ihtiyaç kredisinden yararlanabiliyor. .

Öğretmenler bu kampanya ile uygun bütçe uygulamaları , pratik ve seri kredi kullanma fırsatına erişiyor.Bu kampanyanın dosya masrafsız olduğunuda ayrıca belirtelim.

Konu ile alakalı olarak Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Onur Genç, şunları söyledi:
“Geleceğin, düşünen ve araştıran nesillerini yetiştirmek için büyük özveriyle çalışan öğretmenlerimizi, her koşulda desteklemeye özen gösteriyoruz. Bu yaklaşımımızın en güzel örneği öğretmenlerin mesleki eğitimini çağdaş yöntemlerle buluşturmak amacıyla kurduğumuz ve desteklediğimiz Öğretmen Akademisi Vakfı? Öğretmenlerimiz eğitsel desteğin yanı sıra finansal desteğe de ihtiyaç duyuyor. Biz de ihtiyaçlarını yakından takip eden bir banka olarak, onlara dönem dönem cazip kredi seçenekleri sunuyoruz. Bu sene de öğretmenlerimize avantajlı bir kampanya hazırladık. Öğretmenlerimize uygun kredi fırsatlarını geliştirmeye devam edeceğiz.”

Boğaz Turu İndirimi

Şehir içi Hatları, 24 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında öğretmenlere boğaz turlarında yüzde 50 indirim yapacak.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı tüm ilköğretim ve liselerde görev yapan öğretmenler,üniversite öğretim üyeleri ve aileleri, emekli öğretmenler, 24 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında, boğaz turu indirimden yararlanacak.

Bu kampanyadan yararlanacak olan öğretmenler çalıştıkları yere ait kimliklerini kullanmaları yeterli olacak. Detaylı bilgiye Alo Beyaz Masa 153 çağrı merkezinden, “sehirhatlari.com.tr” web adresinden ulaşabilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ