Egitim-Dünyası

Site Kuralları

Kullanım Şartları ve Site Kuralları

  • Sitenin interaktif bölümlerinde yapılan yorum ve görüşler kullanıcıların sorumluluğundadır. Egitim-Dunyasi.net bu bölümlerde yayınlanan içerikten sorumlu değildir.
  • Yine bu bölümlerde yer alan mesajların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda Egitim-Dunyasi.net bu mesajları silmeye ve kullanıcıya haber vermeksizin üyeliğini sonlandırma ve ihbar hakkına sahiptir.
  • Egitim-Dunyasi.net bu sitedeki bilgileri istediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme, yayından kaldırma hakkına sahiptir.
  • Egitim-Dunyasi.net sitesinin içeriği’nin değiştirilerek de olsa herhangi bir şekilde Kaynak olarak Direk o konunun linki yazıda belirtilmeden  kopyalanması, tekrar yayınlanması veya tekrar dağıtılması yasaktır. Egitim-Dunyasi.net , içerikteki hiç bir yanlışlıktan ya da gecikmeden, veya bunlarla ilişkili olarak oluşabilecek durumlardan ötürü sorumluluk kabul etmez.

Siteye fikirleri ile yazılı yada görsel olarak katkıda bulunan kullanıcılar bu şartları önceden kabul etmiş sayılırlar.

 

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sitemizin İLETİŞİM bölümünden veya [[email protected]] adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.