Egitim-Dünyası

AÖF Bahar Dönemi Sınav Giriş Belgeleri İçin Tıkla Öğren

AÖF Bahar Dönemi Sınav Giriş Belgeleri İçin Tıkla Öğren

AÖF Bahar Dönemi Sınav Giriş Belgeleri Sitede

AÖF ilkbahar dönemi için sınav giriş belgeleri üniversitenin sitesinde yayınlandı, milyonlarca insanın beklediği bu sonuç belgelerinin alım yolları ve hangi siteden ulaşacağınız haberin devamında;

AÖF ilkbahar dönemi vizeler için sınav giriş belgeleri yayınlanmıştır. 18-19 Nisan 2015 tarihlerinde yapılacak olan sınavlar için Sınav Giriş Belgenizi aşağıdaki linke tıklayarak yazıcıdan çıkartabilirsiniz.

Sınava gireceğiniz binayı sınavdan en az bir gün önce mutlaka görmenizde ve sınav saatinden bir saat önce sınava gireceğiniz binada hazır bulunmanızda fayda olacaktır.

Sınav giriş belgesinde belirtilen yer ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı açılmamaktadır. Her ne sebeple olursa olsun sınav hakkının saklı tutulması mümkün değildir.

Sınav giriş Belgesi Çıkartma:
www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresindeki “Giriş Yapmak İçin Tıklayınız” bölümünden TCKN ve şifreniz ile giriş yaparak öğrenci sayfanızdan ya da AÖF Bürolarından alabilirsiniz.

Belgenizi ctrl+p kombinasyonuyla yazıcının bağlı olduğu bilgisayarınız veya bir internet cafeden çıkarabilirsiniz

 

Sınava gireceğiniz binayı sınavdan en az bir gün önce mutlaka görmenizde ve sınav saatinden bir saat önce sınava gireceğiniz binada hazır bulunmanızda sizin için iyi olacaktır.

Sınav giriş belgesinde belirtilen yer ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı açılmamaktadır. Her ne sebeple olursa olsun sınav hakkının saklı tutulması  söz konusu değildir.

Sınava girecek bütün arkadaşlarımıza eğitim dünyası olarak şimdiden başarılar diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ