Egitim-Dünyası

SİTEMİZDE YAZAR OLMAK İSTERMİSİNİZ

Eğitim-Dünyası Yayın ve Hizmet Hayatına 2012 Yılının Ağustos ayında başlayan internet sitemiz  isminden anlaşılacağı üzere ağırlıklı olarak eğitim ve memur haberlerini özgün ve açıklayıcı olarak  yayımlayan 3 yıla yakın geçmişi bulunan ve günlük kullanıcı sayısı her geçen gün artan bir dinamik ve kaliteyi ilke edinmiş bir internet sitesidir.

Sitemizde bulunan köşe yazarları bölümünde okuyucularımızda isterlerse herhangi bir konuda bize kendi yazdıkları yazıları yollayarak sitemizde yayınlatabilirler. Bu yazıların ağırlıklı konusu Eğitim ve memuriyet olduğu müddetçe Yazdığınız makalelerin eleştiri, bilgilendirme yol gösterme… tarzında olup olmaması tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Gönderdiğiniz Yazıları ister  kendi adınızla isterseniz uygun bir  takma isimle  yayınlayabiliriz.

 

Yazar olmanızın size kazandırdıkları neler ?

  • Öncelikle yazar olarak geniş bir kitleye hitap etmiş,  sesinizi hergün binlerce kişiye duyurmuş olursunuz.
  • Farklı bir deneyim yaşamış olur yazılarınız hakkında tepkileri görmüş olursunuz.
  • Sitemize gönderdiğiniz yazı sayısı 10 tane olana kadar konuk yazar olarak yazılarınız yayınlanır. Ardından siz isterseniz adınıza köşe yazarı bölümü açılır ve tüm yazılarınız oraya taşınır.

 

Yazarların dikkat edeceği hususlar neler ?

Özellikle gönderilen yazılarda yazım yanlışlarına dikkat etmeleri ve yazılarının özgün olmasına, başka yerlerden alınma, kopyala yapıştır olmamasına önem göstermeleri gerekmektedir. Tarafımıza gönderilen tüm yazılar  kontrolden geçirilerek, başka bir sitede yayınlanmamış ise sitemizde yayınlanacaktır.

 

Yazarken bunlara dikkat edin !

  • Yazdığınız yazı sizi yansıtacaktır bu sebeple özgün olun ve karakterinizi yansıtın.
  • Siteye ve içeriğine uygun yazı oluşturun.
  • Yazdığınız yazıyı sosyal sayfalarınızda duyurun bu şekilde aktif paylaşımlarınız size ekstra okuyucu kazandıracaktır.

Değerli yazılarınızı sitemizden görmekten mutluluk duyarız. Yazılarınızı [email protected] veya [email protected] mail adreslerinden bize yollamanız bizim için yeterlidir.

sitemize-yazar-olmak-istermisiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ